Folkowa poczta Folkowa.art.pl - strona główna
Artykuly
Recenzje
Zespoly
Bazar
MP3
Forum
Chat
Linki
Pierwsza lista stron folkowych.

Listinus Toplisten

Folkowe Recenzje

Eric Bogle "Other People`s Children"

Utwory : 1. Tamborine Mountain 2. Hallowed Ground 3. True Believers 4. The Last of the Old Timers 5. The Promise 6. Tired 7. Other People`s Children 8. A Good Man 9. The Demon 10. The Last Rodeo 11. Thou Shalt Not 12. To an Athlete Dying Young 13. While I Am Here
Wyd. Greentrax 2005

Eric Bogle "Other People`s Children"
Podziel sie ze znajomymi :
wykop.pl

Mieszkający w Australii Eric Bogle, to obecnie jeden z najbardziej cenionych współczesnych twórców muzyki folk. Pisze piękne piosenki, po które sięgają wykonawcy na całym świecie. Na dodatek są to tak różnorodni artyści, jak Joan Beaz czy The Pogues.
"Other People`s Children" to zbiór nowych piosenek, które Eric wykonuje z zaproszonymi gośćmi. Czasem jest tu bardzo sentymentalnie, tak jak na jego starych albumach. Innym razem zaś niemal folk-rockowo, otwierający płytę "Tamborine Mountain" kojarzyć się może z brzmieniem Fairport Convention. Różnorodność, to silna strona tego krążka.
Osobna sprawa, to tytułowa kompozycja "Other People`s Children". Jeśli lubicie refleksyjne ballady Tommy`ego Sandsa, to zakochacie się w tej piosence. Tak jak ja.

Taclem