Folkowa poczta Folkowa.art.pl - strona główna
Artykuly
Recenzje
Zespoly
Bazar
MP3
Forum
Chat
Linki
Pierwsza lista stron folkowych.

Listinus Toplisten

Folkowe Recenzje

David Curtis "Poor Boy`s Love Affair"

Utwory : 1. Bring Me Home 2. Poor Boy`s Love Affair 3. Let`s Dance 4. AuSable 5. Easy To Forget 6. Walk`n These Rails 7. I Bring The Heartache 8. Old Gray Walls 9. Tears In My Coffee 10. Color Of Your Heart 11. Unseasonable Weather 12. Change My World 13. Thinkin` Too Much
Wyd. DC Songwriting LLC 2006

David Curtis "Poor Boy`s Love Affair"
Podziel sie ze znajomymi :
wykop.pl

Amerykański chłopiec... no może raczej facet z gitarą, to niewątpliwy znak że mamy do czynienia z tamtejszym spojrzeniem na folk. I rzeczywiście tak jest, David prezentuje tu trzynaście kompozycji, które świetnie wpisują się w tradycję autorskiego folku. Wszystko to delikatnie podbarwione rockiem i dobrze wyprodukowane.
Płyta "Poor Boy`s Love Affair" jest wręcz doskonała w odbiorze. Słucha się jej świetnie i co ważne poprawia nastrój. Nie jest może wesoła - w końcu dominują tu ballady - ale ma jakiś taki pozytywny feeling. Poza tym zawiera świetne piosenki, dobrze zagrane i zaśpiewane. Czegóż więc chcieć więcej?
Mam wrażenie że międzynarodowy sukces Jamesa Blunta może pomóc autorom takim jak David Curtis. Może teraz utalentowani śpiewacy z dobrym własnym repertuarem nie będą znajdywani tylko na marginesie muzycznych scen.

Taclem